Yazılım bilmeden Girişime Başlama ?No code yapılar?

Yazılım bilmeden bir girişim nasıl yapılır? sorusuna cevap arayanlar için bir makale yazı alıyoruz. bu yazıyı okumalı girişim fikri olup yazılım web tasarım vb. konuları bilmeyenler içindir.

 

Nocode.tech

Kodsuz ürün geliştirme konusunda 200’den fazla ürün hakkında bilgi veren bir kaynak. Farklı kriterlere göre (yeni başlayanlar, tasarımcılar, çalışanlar vs…) filtreleme yapabiliyorsunuz. Elbette konuyla ilgili makaleler de paylaşılıyor.

Indie Hackers

Indie Hackers sitesi tek başına bir derya. Forum içeriklerinden no-code ürün geliştirme konusunda çok fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca No-code grubunu takibe alabilirsiniz.

WeareNocode

Burası da no-code girişimciliği güçlendirmeye odaklanan kaynaklardan biri ve 8 haftalık bir de hızlandırma programı var. Christian Peverelli ve Eddy Widerker tarafından kurulan WeareNocode, üyelerine çeşitli avantajlar da sağlıyor. Video röportajlar da cabası. Ayrıca organizasyonlar için de çeşitli hizmetler sunuyor.

Makerpad

Farklı ücretsiz içeriklerin yanında ücretli bir eğitim seti de sunuyor. Makerpad, adından da anlaşılacağı üzere üretken girişimcilere odaklanan bir kaynak. Faydalı ürün listesine ve webinar/podcast içeriklerine göz atmanızı öneririm.

AİRTABLE.COM

air table bir database yani verilerin kayıt edildiği ortam gibi düşüne bilirsiniz. excel benzerlik göstermektedir

Glideapps.com

Mobil App yapabileceğiniz sürükle bırak teknolojisile kullanabileceğiniz bir yapıdır uygulamalarınızı kod bilmedende yapabilirsiniz.

E-ticaret giriş yapmak ve daha birçok detaylı makalelerimiz için ziyaret ediniz.